Jesteś tutaj:

Dewastacja Parku Miejskiego w Gościnie

Na początku maja br. doszło do dewastacji  elementów wyposażenia Parku Miejskiego w Gościnie.  Informacja o tym akcie wandalizmu udostępniona została w mediach społecznościowych, poprzez aplikację Blisko oraz na portalach informacyjnych. Z apelem w sprawie pomocy w ustaleniu sprawców wystąpił Burmistrz Gościna.Równocześnie z opublikowaniem apelu rozpoczęto czynności własne we współpracy z Policją  w Gościnie. Dzięki doskonałej współpracy szybko ustalono sprawców. Okazali się nimi dwaj mieszkańcy Gminy Gościno. Burmistrz Gościna serdeczne podziękowania kierujemy do Kierownika Posterunku w Gościnie starszego aspiranta Mariusza Rymarza i Policjantów z gościńskiego posterunku, za zaangażowanie w wykryciu sprawców tego czynu. Magistrat dziękuje równie serdecznie wszystkim, którzy wspierali działania Urzędu i Policji.

Uwaga

W dniu 12 czerwca 2020 roku (piątek) Urząd Miejski  w Gościnie będzie nieczynny.     

W godz. 8.00-15.00 pełniony będzie dyżur w sprawach wyborczych (m.in. wydawanie zaświadczeń o prawie do głosowania, dopisanie do spisu wyborców, przyjmowanie zgłoszeń kandydatów na członków komisji wyborczych) – nr tel.  do kontaktu 94 35 13 375;

                                                                                                                            Burmistrz
                                                                                          Marian Sieradzki

Burmistrz Gościna informuje, że

w okresie wakacji 2017 od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 14:00, każdy uczeń szkoły podstawowej i gimnazjum z terenu gminy Gościno, ma prawo do bezpłatnego korzystania z kręgielni w wymiarze jednej godziny dziennie.

UWAGA

Z dniem 2.01.2017r. została w Urzędzie zlikwidowana kasa. Wszelkie wpłaty i wypłaty proszę dokonywać w Pomorskim Banku Spółdzielczym Oddział w Gościnie, ul. IV Dywizji Wojska Polskiego 52.

Video

Linki

 
 
 
 
                          
                  
 
         
 
                   

                 
                 
  
 
 

Punkty Przedszkolne

Gościńskie Centrum Sportu

Dom Kultury w Gościnie na FB

Dom Kultury w Gościnie